Nová kolekcia od De Agostini!

ZÍSKAJTE ÚCHVATNÚ KOLEKCIU PREDSTAVUJÚCU BATMANOV ŽIVOTNÝ PRÍBEH!

Objednajte si teraz kolekciu na tejto stránke – https://bit.ly/deag-batman-sk – použite svoj individuálny kód – PROBATMAN – a dostaňte extra darčeky!

Nová séria komiksov v tvrdej väzbe predstavuje úchvatnú kolekciu, ktorá prerozpráva Batmanov životný príbeh od začiatku až do konca. Táto parádna kolekcia predstavuje Batmanove osudy od okamihu, kedy sa ním stal z Brucea Waynea, až po jeho posledné dni v budúcnosti – všetko v kompletnej sade. Každý mesiac dostanete 2 nové komiksy.

Zošit v tvrdej väzbe, ktorý predstaví jeden z kľúčových Batmanových príbehov. Väčšina príbehov je prerozprávaná v jednom čísle, niektoré veľkolepé príbehy sa však ťahajú viacerými zväzkami. Všetky zošity sa vyznačujú modernými kresbami. Kolekcia pozostáva z prác špičkových spisovateľov a umelcov. Nájdete v nej niektoré z najuznávanejších diel, aké boli kedy publikované. Každá kniha má vyše 120 strán a obsahuje úvod do kontextu príbehu, predstavenie postáv a vysvetlenie, v čom spočíva ich unikátnosť. Veľa z čísiel prináša taktiež bonus v podobe rôznych variantov obálok alebo kresieb umelca.

Je to kolekcia určená pre skutočných nadšencov DC univerza. A čo je veľmi dôležité, ide o kolekciu s licenciou od DC – čosi také Slovensko ešte nezažilo. Keď si zoradíte zbierku zošitov do police, vytvoria úchvatný grafický príbeh, ktorý začína Rokom nula a končí príbehom Batman: Rok sto. Objednajte si kolekciu teraz a potešíme vás špeciálnymi darčekmi: 3 plagátmi Batmana, hrnčekom s Batmanom, odznakom s Batmanom a 2 zarážkami na knihy.

Objednajte si teraz kolekciu na tejto stránke – https://bit.ly/deag-batman-sk – použite svoj individuálny kód – PROBATMAN – a dostaňte extra darčeky!

Sponzor